Magdalena-Donerstak

Tantsuga olen tegelenud 16 aastat. Võistlustantsuga 9 aastat jõudes A klassi. Oman muusikakooli algharidust klaveri erialal. Laine Mägi Tantsukoolis õppisin 5 aastat.

Alates 2015. Aasta suvest olen taas tantsutrupp Lancy tantsija, kus eelnevalt tantsisin 2010 – 2012 aastatel. Olnud tantsutrupp Showstoppers tantsija. 2015. aasta kevadel lõpetasin Tallinna Ülikooli koreograafia eriala. Oma tundides keskendun loovale tantsule, mis arendab õppija keha tunnetust, musikaalsust ja improvisatsiooni julgust. Samuti õpetan tantsutundides latino stiilis tantse nagu samba, cha-cha-cha, salsa, jive jne. Ladina-Ameerika tantsud muudavad keha liikumise graatsiliseks, naiselikuks ning aktiivne liikumine treenib ka vastupidavust. Ootan oma õpilastelt aktiivset tunnist osavõttu ja rõõmsat meelt.