Tantsutrupp Lancy alustas tegevust 1989. aasta 5. augustil täispika varieteeprogrammi esietendusega. Trupi loojaks oli Laine Mägi, kes tegutses nii tantsija, koreograafi kui kostüümikunstnikuna. Esimeses koosseisus oli 7 tantsijat. Põhiliseks esinemiskohaks oli Ranna Video baar. 1990.-1991. töötas trupp Soomes, alates 1992.aastast tegutsetakse püsivalt taas Pärnus. Algusaastatel tehti tihedat koostööd ansambliga Kuldne Trio, osaledes suvistel tuuridel üle Eesti. Lisaks erinevatele tantsu- ja varieteeshowdele on tantsutrupp Lancy korraldanud ka missivõistlusi, balle ning tegelenud tantsu- ja liikumiskonsultatsioonidega. Trupi asutaja Laine Mägi on lavastanud koreograafiaid  nii ansamblitele, üksikesinejatele kui ka mitmetele teatrietendustele Pärnus, Tartus, Viljandis ja Tallinnas. Läbi aastate on trupi tegevuses osalenud 40 tantsijat ja lavaküpseks saanud 14 tantsuprogrammi. Ka tänasel päeval võib aktiivselt tegutseva Lancy tantsuprogramme näha erinevatel üritustel üle Eesti.


Oma tantsijad koolitab trupp välja reeglina Laine Mägi Tantsukoolist. Tänases koosseisus on koreograafideks Ingrid Jasmin ja Laine Mägi.


Tantsutrupi koosseisu kuuluvad hetkel:
Laine Mägi (trupijuht, koreograaf), Ingrid Jasmin (koreograaf)Sigrid Kupenko (tantsija)Grete Kuusik (tantsija), Pauliine Sutt (tantsija), Joanna Kärt Pärtel (tantsija), Rasmus Järvesaar (tantsija), Elina Jantson (tantsija), Lisette Laanela (tantsija), Lisa Priivits (tantsija), Johanna Grete Allas (tantsija).

 

Tantsutrupp Lancy repertuaari kuuluvad  erinevad tantsuprogrammid, mida on võimalik tellida esinema üritustele üle Eesti, kontakteerudes SIIN

         Lisaks saad infot meie FB lehelt, Tantsutrupp Lancy ja

instagram.com/tantsutrupplancy/

 

Klassikaline Cabaret võlub glamuuri, värvikirevate sulgede ja hoogsa kankaaniga.

Mix show mitmekülgne ja temperamentne kava viib ringreisile ümber maakera, esitledes nii kirglikke mustlastantsijaid kui ka idamaiseid kaunitare.

 

VAATA VIDEOKLIPPI 

GALERIID