Tantsutrupp Lancy alustas tegevust 1989. aasta 5. augustil täispika varieteeprogrammi esietendusega. Trupi loojaks oli Laine Mägi, kes tegutses nii tantsija, koreograafi kui kostüümikunstnikuna. Esimeses koosseisus oli 7 tantsijat. Põhiliseks esinemiskohaks oli Ranna Video baar. 1990.-1991. töötas trupp Soomes, alates 1992.aastast tegutsetakse püsivalt taas Pärnus. Algusaastatel tehti tihedat koostööd ansambliga Kuldne Trio, osaledes suvistel tuuridel üle Eesti. Lisaks erinevatele tantsu- ja varieteeshowdele on tantsutrupp Lancy korraldanud ka missivõistlusi, balle ning tegelenud tantsu- ja liikumiskonsultatsioonidega. Trupi asutaja Laine Mägi on lavastanud koreograafiaid  nii ansamblitele, üksikesinejatele kui ka mitmetele teatrietendustele Pärnus, Tartus, Viljandis ja Tallinnas. Läbi aastate on trupi tegevuses osalenud 40 tantsijat ja lavaküpseks saanud 14 tantsuprogrammi. Ka tänasel päeval võib aktiivselt tegutseva Lancy tantsuprogramme näha erinevatel üritustel üle Eesti.

Oma tantsijad koolitab trupp välja reeglina Laine Mägi Tantsukoolist. Trupi juht on Laine Mägi, koreograafideks trupi liikmed.

Tantsutrupp Lancy repertuaari kuuluvad  klassikalised kabareenumbrid, energilised showtantsud ja eriilmelised karaktertantsud, mida on võimalik tellida esinema üritustele üle Eesti, kontakteerudes SIIN

Lisaks saad infot meie Facebooki lehelt ja

Instagramist (tantsutrupp Lancy).

VAATA VIDEOKLIPPI