Grete-Kuusik

Alustasin tantsimisega 4- aastaselt 1997. Aastal, Laine Mägi Tantsukoolis.2007. aastast olen tantsutrupp Lancy tantsija ning teinud ka repetiitori tööd. 2012/2013 õppeaastal olin Laine Mägi Tantsukoolis showtantsu õpetaja. 2012. aastast Endla Teatri etenduse „Boyband“ tantsija. 2013-2014 olin showproduktsiooni Dance Factory tantsija. 2014-2015 õppisin Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias tantsukunsti erialal ja võtsin osa viiest tantsulavastusest. Alates 2015. aasta sügisest alustasin enese täiendamist tänavatantsus Black and Brownie tantsukoolis. 2016. aastal saavutustest pean olulisemateks Baltimaade Linetantsu Meistrivõistluste soolo kategooria 1. kohta ning Vabariikliku Tänavatantsu võistlustel locking grupi 3. kohta ja stiilipuhtuse eripreemiat.Black and Browniest sain palju inspiratsiooni ning innustust tulevase stiili jaoks, mis hõlmab endas varem õpitut ning segu newstyle´st, popping´ust ja locking´ust.