1982. aasta suvel alustas Laine Mägi KETA klubis tantsutundide andmisega. Sellest kasvas välja tantsutrupp Laine Mägi Tantsutüdrukud, kes esinesid nii Pärnus kui mujal Eestis. Liikmeid oli 15.
1984. aastast alates hakkas rühm tegutsemaTeater Endla ruumides, mis tookord kandis nime L. Koidula nimeline Pärnu Draamateater.
1987. aastal oli kokku 30 liiget.
1988. aastast alustasid lisaks Laine Mägile tundide andmist ka tema õpilased ja liikmete arv kasvas 60-ni.
1989. aastal moodustas Laine Mägi oma endistest õpilastest tantsutrupi Lancy, mistõttu rahva suus hakati kooli kutsuma Lancy tantsukooliks.
1996. aasta maikuus anti koolile litsents ja nimetuseks sai Laine Mägi Tantsukool.
1998. aastal sai tantsukooli pidajaks OÜ Lancy.
1999. aastal asus kool tegutsema aadressil Õhtu põik 3 Pärnus, kus kooli tarbeks loodi 3 peeglitega tantsusaali.
2004. aasta sügisel võttis Laine Mägi Tantsukooli pidamise üle mittetulundusühing LIGRID.
2007. aastal sai kool omale uue tegevuskoha ajaloolises koolimajas Pühavaimu tn 26, kus tegutsetakse ka käesoleval ajal.

Lisaks tantsu- ja varieteeshowdele on Lancy korraldanud missivõistlusi, balle ning tegelenud tantsu- ja liikumiskonsultatsioonidega. Laine Mägi on lavastanud ja seadnud liikumisi nii ansamblitele, üksikesinejatele kui ka paljudele teatrietendustele Pärnus, Tartus, Viljandis, Tallinnas

lapsed