Elina Jantson Alustasin tantsimisega Laine Mägi tantsukoolis 7-aastaselt. Aasta hiljem liitusin Kersti Adamsoni balletistuudioga ja tantsisin seal 10 aastat, sellest 5 aastat Stuudiotrupis. Nende aastate jooksul osalesin kõikides stuudio balletiballetietendustes. Olen osalenud ka mitmetel rahvusvahelistel festivalidel ja võistlustel, neist kõige olulisemateks pean 3. koha laureaadi tiitli võitmist klassikalise tantsu amatööride kategoorias võistlusel Riga Spring 2014. ja 2015. aastal ning osalemist Jõhvi ja Peterburi balletifestivalidel.

Lisaks balletile alustasin 7-aastaselt rahvatantsuga ja tegelen sellega siiani. Tantsisin alguses 12 aastat Tiiu Pärnitsa juhendamisel, seejärel ühinesin rahvatantsuansambel Kajakas esindusrühmaga.
2014. aastal lisandus minu tegemistesse line-tants, millega hakkasin kohe ka võistlema. Võistlustel Lithuanian Open ja Baltic Country Western Dance Championships olen social ja newcomer sooloklassides võitnud ainult esikohti. Hetkel võistlen lisaks sooloklassile novice ka partner dance classic ja choreography klassides, kus olen samuti saavutanud poodiumikohti.

2014. aastal liitusin tantsutrupp Lancyga, mille liige olen samuti tänaseni.
2018. aastal täiendasin ennast New Yorgi tantsukoolis Broadway Dance Center klassikalise tantsu ja contemporary lyrical klassides.

Tantsutundides tahan anda lastele ja noortele eelkõige rõõmu liikumisest, aga ka olulisi tantsualaseid teadmisi. Oma tundides kombineerin klassikalisi harjutusi koordinatsiooni ja loovusharjutustega, et liikumisoskust võimalikult mitmekülgselt arendada.