Clelia-Madi-tantsupedagoog

Tantsimist alustasin 5-aastaselt võistlustantsuga, sealt edasi estraad- ja showtants. Lõpetasin TPÜ tantsujuhtimise eriala 1998. aastal, juhendajaks Mait Agu. Tantsuõpetajana töötan alates 1996. aastast: moestuudio Must Luik, Kaari Sillamaa Laste Kaunite Kunstide Kool, Tallinna Tehnikakõrgkool, Jakob Westholmi Gümnaasium, Padise kultuurimaja, 1996-2000 lastelaagri Segasumma Suvila kasvataja ja tantsuõpetaja.
Tantsinud tantsutruppides Kägara ja Victoria, aastatel 2001-2005 töötas tantsijana Jaapanis. Tantsutrupp Lancy tantsija alates 2006. aastast ja 2010. aastast ka repetiitor. Täiendanud end Eesti Võimlemisliidu poolt korraldatud treenerite koolitusel 2007. ja 2008., 2014. Broadway Dance Centeris New York klassikalise balletti ja Theatre dance stiilides.
Olen tantsijana esinenud Endla teatri muusikalis “Viimane kauboi” (2013-2014), alates 2015 "Boyband" ning Tallinki laevade showprogrammides. Tantsuõpetaja Laine Mägi Tantsukoolis alates 2006. aastast.
Lastetants – tunnis teeme rütmi, tasakaalu- ja koordinatsiooniharjutusi.
Klassikalises tantsus – algõpetus, kehakool, omandatakse pooside ja liigutuste sooritamise reeglid, tutvume positsioonide ja lihtsamate harjutustega. Katsetame erinevaid liikumis- ja tantsustiile, mille tulemusena areneb tantsuline kehatunnetus, loovliikumine, musikaalsus, esinemisoskus ja julgus. Tunnis tehakse harjutusi tugipuu ääres ning saali keskel.