Sandra-Pold

Tantsimisega alustasin 5- aastaselt Laine Mägi Tantsukoolis. Olen end täiendanud erinevate eesti koreograafide/treenerite juures. Alates aastast 2005 olen võistelnud EDO-l ja IDO-l disco dance ning hip-hop kategooriates. Samuti võistlesin Eesti koondises Eestis, Saksamaal, Austrias, Poolas jm. Aastal 2006 sündis mul tantsutrupp All Starz. Aastatel 2010 ja 2012 täiendasin end Broadway Dance Center´is New Yorkis ja „The PULSE“ tantsukonventsioonil Atlantic Citys. 2014. aastal õppisin Austraalias Sydney Dance Company tantsukoolis. Olen loonud koreograafiat All Starzile, Showmakersile ja tantsutrupp Lancy´le. Tantsijana osalesin 2012. aastal Tallinnas heategevus-muusikaetenduses „Presley“, 2013 - 2015 a. muusikalis „Boyband“. Laine Mägi Tantsukoolis olen õpetanud aastast 2007 tänavatantsu ja hip-hop´i.