Tants ei sisalda algust ega lõppu, see on pidev otsimine ja kohati tunnetamine. See on peegeldus ja tagasipeegeldus. Minu armastus kuulub tantsule. Sellest, mil moel algab meie tutvus selle müstilise ja hapra kunstiliigiga TANTS - sõltub, milline suhe jääb meile temast kogu eluks. Teadagi on suur roll õpetajal-abistajal, kelle armastus tantsu vastu tooks selle lähemale, paneks õppima ja ise looma.Meie kool püüab aidata oma õpilastel tegeleda huvipakkuva alaga, koguda julgust eneseväljenduseks, tugevdada enesekindlust. Tantsutreening on ideaalne võimalus oma keha vormis hoida ja vabaneda pingest. Tantsutunni igal üksikul komponendil on oma kindel ülesanne ja loominguline iseloom. Samas on kõik komponendid seotud ja moodustavad ühtse terviku - loomingulise protsessi. Tants on olemuselt improvisatsiooniline ning sellesse on lisaks teadmistele ja oskustele kaasatud ka kujutlusvõime, loovus, traditsioonid ja mälu.

Laine Mägi Tantsukooli eesmärgiks on arendada fantaasiat, koordinatsiooni, omandada tehnikat ja puhtust liikumises, tekitada tahe, õppida kuulama muusikat ja oma sisetunnet, saada sõbraks oma kehaga, arendada loomingulisust ja professionaalsus.

Laine Mägi

laine-magi-joonistus