Pärnu tantsib tantsulaager toimub sel aastal juba 6ndat korda. Laager pakub Pärnu linna ja maakonna lastele kui ka Eesti noortele, võimaluse end tantsualaselt harida ja loomulikult ka lõbusalt aega veeta ning uusi tutvusi luua.


Tantsulaager toimub 25-28. juulil Pärnus. Treeningud toimuvad kahes vanuseastmes: põhikooli lapsed 4.-8. klass ja keskkooli noored 9.-12.klass + täiskasvanud. Loomulikult on oodatud kõik, kui sulle tundub, et tahad end proovile panna!! Treeningud toimuvad vastavalt vanuseastmele 3-4 korda päevas.


Osalema ootame kõiki, kes on tantsuga juba tutvust teinud ja ka neid, kes sooviks enda jaoks avastada midagi uut.
 Treeningud toimuvad Kuninga Tänava Põhikooli spordihoones (keskkool ja täiskasvanud) ja Vanalinna Põhikooli võimlas (põhikool). Laager lõpeb väikese etteastega 28. juulil, kus noored saavad ka õpitut näidata!


Laagritasu on 40 eurot.

NB!! Vajalik eelnev registreerumine hiljemalt 30. juuniks aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 
Soovi korral pakume ka majutust!

Võtke ühendust: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või +37255577400

Parnu-Tantsib2016